News.ua


Шлях Путіна до Гааги розпочався – Геращенко

Апрель 21
01:36 2017

Шлях Путіна до Гааги розпочався – Геращенко

Головна тема стрічки на фейсбуці – суд. Панівні настро – традиційні для украінського сегменту фб – прокльони, “зрада”, “всьопропало”, “всепрограли”, “гади”, “подали позов через три роки”, “поганий позов подали” тощо. Все як завжди.

Друзі. Світ несправедливий і жорсткий. Для вас це новина? Росія – сильний, агресивний і підготовлений ворог, зокрема в юридичній сфері та дипломатіі. Для вас це новина? Суд – це процес і змагання сторін. Для вас це новина? Процес тільки розпочався, й усе ще попереду, наше доведення правоти і правди також. Шлях Путіна до Гааги теж розпочався. Наше завдання – цей шлях максимально прискорити, попри лемент про “зраду”, всезнайок і вічних опозиціонерів.

Й от зараз ті, хто готував цей позов, який суд прийняв, визнав юрисдикцію, визнав, що ми діємо за процедурою, визнав, що подіі на Донбасі підпадають під Конвенцію про фінансування тероризму, але на цьому етапі суду треба більше доказів (Грузії не вдалося все це пройти в суді, нашим вдалося, ви це усвідомлюєте?!), так от усі, хто гарував, аби був перший юридичний міжнародний вердикт щодо Криму, зараз потроять свою роботу, свої зусилля, щоб у судовому процесі щомісяця доводити нашу правду і правоту. А всі, хто горлапанить у соцмережах про “зраду”, займуться улюбленою справою – продовжуватимуть розганяти “зраду”…

Світ таки несправедливий. І перш ніж кричати, подумай, що ти сам зробив для Украіни в будь-якій сфері. Візьми і зроби).

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    Дональд Трамп подписал распоряжение о создании Космических войск США

Дональд Трамп подписал распоряжение о создании Космических войск США

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях